Skip to main content
30 januari 2023

HSEA vs Gullegem: 68-42

24 januari 2023

U18 vs Basket@Sea: 35-84

24 januari 2023

U16 vs BBC Wervik A: 45-51

29 januari 2023

U14 vs Roeselare: 65-42

24 januari 2023

U12 vs Izegem: 66-32

29 januari 2023

SKT Ieper vs U10: 1-1

Multimove

Woensdag 17.00 – 18.00 in sporthal Ouderdomseweg terrein DEF
Start op 7 september
Verantwoordelijke: Sylvana Neuville
sylvana.neuville@hotmail.com of 0479 91 41 02

Basketfun

Basketinitiatie voor de jongsten
Donderdag 17.00 – 18.00 in sporthal Olvi – H.Hartstraat
Start op 8 september
Trainer: Els Havegheer
elshavegheer@yahoo.com

Basketfun+

Basket voor oudere instappers en niet-competitie jeugdspelers
Woensdag 18.30 – 19.30 in sporthal Olvi – H.Hartstraat
Start op 7 september
Inlichtingen voor Basketfun en Basketfun+ Marc Van Kemmel
marcvankemmel@belgacom.net of 0474 62 20 14

U10

Woensdag 17.30 – 18.30 in sporthal Olvi – H.Hartstraat
Vrijdag 16.30 – 17.30 in sporthal Ouderdomseweg terrein D
Start op woensdag 17 augustus
Trainer: Pieter Buseyne
pbuseyne@telenet.be of 0472 55 66 81

U12

Woensdag 16.00 – 17.30 in sporthal Olvi – H.Hartstraat
Vrijdag 16.30 – 18.00 in sporthal Olvi – H.Hartstraat
Start op woensdag 17 augustus
Trainer: Jana Masson
jana_masson@msn.com of 0472 09 64 21

U14

Maandag 17.15 – 18.45 in sporthal Ouderdomseweg terrein AB
Donderdag 17.15 – 18.45 in sporthal VTI
Start op donderdag 18 augustus
Trainer: Ringo Vandenberghe
airvdb@hotmail.com of 0494 19 87 17

U16

Dinsdag 18.00 – 19.30 in sporthal VTI
Vrijdag 18.00 – 19.30 in sporthal VTI
Start op vrijdag 19 augustus
Trainer: Rens Blanckaert
Blanckaert.R@outlook.com of 0472 91 27 03

U18

Maandag 17.30 – 19.00 in sporthal VTI
Donderdag 18.45 – 20.15 in sporthal VTI
Start op donderdag 18 augustus
Trainer: Jacky Van Elslander
jacky.van.elslander@kynet.be of 0478 41 80 94

Seniors HSEA

Dinsdag 20.00 – 21.30 in sporthal Ouderdomseweg terrein AB
Vrijdag 19.15 – 20.45 in sporthal Ouderdomseweg terrein AB
Trainer: Marc Cambier
marc.cambier1@telenet.be of 0499 37 25 16